היציאה למרפסת באחר צהריים אביבי היא נפלאה ומרעננת: הדשא המוריק, קולות ציוץ הציפורים והאווירה הופכים את הרגע לקסום ומיוחד. בתים רבים במדינת ישראל נבנו על ידי  קבלנים אשר המליצו לקונים לרצף את היציאה למרפסת בריצוף אקרשטיין או בגרניט פורצלן, לקוחות שזה היה להם הבית הראשון בחרו גרניט פורצלן, אחרים לקחו אקרשטיין מטעמי חיסכון.
 
בשנים האחרונות, התחילו קבלנים רבים משווקים ללקוחותיהם דקים מעץ מלא בתור פינת ישיבה חיצונית לבית. למעשה, הדק הוא ה"ריצוף" חוץ החדש, מדובר בפסי עץ צפופים הקדוחים לרצפה הקיימת ומהווים מרפסת עץ דקורטיבית. בחלוף הזמן וכמו בכל תחום בישראל, החלו אנשים שבנו את ביתם עם ריצוף אחר-  לבנות דק עץ לביתם החדש. המראה האלגנטי של העץ המלא  שיווה לכל מרפסת קסם משלה.
 

איך לבחור חברה לבניית דקים  בצפון?

 
כל בעל מקצוע שעוסק בתחום ימליץ לכם על סוגים שונים של דקים בצפון, למעשה ישנם רק מספר גורמים משפיעים בבחירת רצפת דק אותם נסקור כעת:
 
1.  סוג העץ – העץ שנבחר חייב להיות חזק ועמיד, השבחתו של העץ חיונית, דרשו מהמתקין שיראה לכם את העץ בו הוא משתמש טרם צביעתו, גוון ירקרק של העץ יצביע על כך שהעץ עבר טיפול מונע למים. 
 
2.  מרחק הדק- מרחק הדק מהרצפה וצפיפות הלוחות הינם גורם חשוב, מתקין הדק חייב להתחשב בכך שיש לנקות את המרפסת, טרם התקנת הדק, שימו לב שהמתקין מבצע הגבהה עליה ישבו הלוחות ומשאיר מרווח קטן בין לוח ללוח על מנת לאפשר לעץ לעבוד כלומר להתרחב  ולהתכווץ.
 
3.  צביעת הדק -צביעת הדק, אתם תחליטו על הצבע , אל תאפשרו לאף אחד לספר לכם שאין צבע שרציתם במלאי. 
 
4.  המחיר – מחיר ההרכבה והחומרים נקבע על פי גודל הדק ושעות העבודה, סגרו 
 
5.  זמן ביצוע – תלוי במיקום ובסוג העץ ובגודל הדק.
6, מקצועיות בביצוע - בחירת חברה רצינית וידועה בתחום של בניית דקים מעץ.
 
 

בניית דקים בצפון עם בית וגן עיצובים בעץ

 

 
אצלנו תקבלו מקצועיות עם ניסיון של 30 שנה בתחום בבניית דקים בצפון. התקשרו עכשיו 052-2690712